4 טיפים לשיפור איכות החיים בגיל מבוגר

ארבעה טיפים לשיפור איכות החיים בגיל מבוגר

כולנו רוצים לחיות כל עוד אנחנו יכולים, אבל אנחנו גם רוצים לחיות חיים טובים ומלאים.

הרפואה המודרנית אפשרה לנו לחיות טוב יותר מאשר אי פעם בעבר, אך איכות החיים נקבעת לעיתים קרובות על-ידי אורח החיים והבחירות שלנו. תאמינו או לא, אבל למה שאנו עושים יש השפעה משמעותית על איכות ההתבגרות של גופנו, מי שלא התחיל, עדין לא מאוחר ואפשר להתחיל היום.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

הנה 4 דרכים בהן אפשר לשפר את בריאותכם:

הפחתת עישון סיגריות: כנראה כבר אמרתם יותר מפעם אחת שתפסיקו, הזמן הכי טוב להפסיק הוא היום. על פי המכון הלאומי לבריאות, זה לעולם לא מאוחר מדי להפסיק, אפשר לחוות מכך השפעה חיובית בכל גיל. הפסקת עישון מפחיתה את הסיכון של שבץ, התקף לב ואירועים אחרים מסוכנים לבריאות. במידה ואתם סובלים מבריחת שתן עישון הוא גורם מסייע לבריחת שתן, הפחתה או הורדה בעישון יכול לתרום למניעה של בעיה זו.

 

ארבעה טיפים לשיפור איכות החיים בגיל מבוגר

צאו להליכה קצרה: האם ידעתם כי לנהל אורח חיים ללא פעילות מגביר את הסיכוי למחלות? למרבה המזל, יש דרך קלה לתקן את זה. קום מהספה ותתחיל לזוז. אין צורך להתחרות במרתון או בפעילות אקסטרים. הליכה יומית פשוטה של שלושים דקות תעשה את העבודה. אפילו ללכת עם חבר, לקריאה על יתרונות נוספים של פעילות בגיל מבוגר לחצו כאן.

במידה ואתם סובלים מבריחת שתן מעבר לעובדה שמומלץ להשתמש בחיתולים למבוגרים או תחתונים סופגים, ישנם תרגילים שניתן לבצע על מנת למנוע את בריחת השתן.

לבלות עם חברים: האנשים שחיים באיכות חיים גבוהה לאורך זמן הם בדרך כלל אלה שיש להם רשת חברתית חזקה. הם נפגשים לעיתים קרובות ככל שהם יכולים עם חברים ובני משפחה. אם אתה בודד, יש דרכים רבות לשנות זאת. ניתן להתנדב או להצטרף למועדון הספר או מועדון הליכה משותף. המטרה היא להתחבר עם אנשים אחרים וליהנות מחברתם. אתם תופתעו כמה זה יכול לעזור לכם להרגיש טוב יותר, הנה 6 טיפים שיעזרו ליקירכם להישאר פעילים חברתית.

 

לאכול נכון: אין מה לעשות, לא נהיים צעירים יותר, אי אפשר להמשיך לאכול כפי שהייתם רגילים כשהייתם בני 18. הגיע הזמן להקפיד על תזונה נכונה ובריאה. חשוב מאוד לאכול יותר פירות וירקות, אוכל מטוגן, אוכל קפוא ולא טרי יכולים להיות בעלי טעם טוב, אך הם בהחלט לא טובים לבריאות שלכם. אם יש לך חולשה למתוקים, זכרו כי פרי הוא הממתק  של הטבע. תזונה בריאה היא הדרך הטובה ביותר לשמור על אורך חיים בריא ואיכותי לאורך זמן.

 

מקווים שהצלחנו לסייע לכם לשמור על בריאותכם, זכרו – בריאות הוא הדבר החשוב ביותר.

 

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.