5 צעדים פשוטים לעצירת דליפת שתן ממוצרי ספיגה

אחת הבעיות הנפוצות ביותר אצל אנשים המשתמשים במוצרי ספיגה היא שיש דליפה של שתן והם לא מצליחים להבין מדוע. איך עוצרים ומונעים דליפות?

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

הנה 5 פתרונות נפוצים לבעיה זו:

1. נסו להחליף גודל, סגנון או מותג

מותגים שונים מתאימים לאנשים שונים. אנשים פשוט מוצרים שמעוצבים אחרת, ואדם אחד יכול להרגיש נהדר עם מוצר אחד ולסבול מדליפה במוצר אחר בעוד שאדם אחר יחווה את ההפך. אנו מעוצבים בצורה שונה בגופנו, וכל סוג של מוצר ספיגה מעוצב באופן שונה במקצת.

מותג אחר: הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למצוא מותג אחר, סגנון אחר או גודל אחר. אם המוצר שאתם משתמשים בו כעת דולף, יחד עם בדיקת התאמה וספיגה, זה יכול לעזור לנסות מותג אחר. הסיבה השכיחה ביותר שאנשים חווים דליפה היא בגלל שהם משתמשים במוצר שלא מתאים לבריחת שתן כבדה או להגנה בלילה. סוגי המותגים שנמכרים ללא מרשם הם נחמדים מבחינת טווח המחירים, אך אינם נותנים ביצועים טובים אם לאדם יש בעיה רצינית של בריחת שתן.

סגנון שונה: שינוי הסגנון או הגודל יכול גם לעשות הבדל משמעותי. שוב, אתם מחפשים את המוצר שמתאים בדיוק לכם. מוצרי ספיגה קצרים עם כנפיים טובים לרגליים קטנות או גדולות. יש מוצרים שמעולים לרגליים בגודל רגיל. חיתול מבד מבד יכול לפעמים לטפל בבעיית הדליפה.

גודל שונה: ראשית, וודאו שזה לא רק הסגנון הלא נכון. איך המוצר משתלב סביב הרגליים? המותן? אם הכל משוחרר באופן שווה או הדוק באופן שווה, אתם צריכים גודל אחר. אם המותניים צמודים והרגליים משוחררות, למשל, אתם צריכים סגנון אחר.

2. נסו בוסטר פדים

דרך נוספת להוסיף ספיגה היא לנסות תחבושות בוסטר. אפשר להשתמש בכמה בוסטר פדים בכל פעם, והם מוסיפים עוד ספיגה.

3. ודאו שמוצר הספיגה צמוד סביב הרגליים

האם המוצר שבו אתם משתמשים צמוד סביב הרגליים שלכם? אם הוא צמוד זה מונע דליפה. מצאו מוצר שנותן לכם מידה נכונה של נוחות סביב הרגליים.

4. נסו מוצרי ספיגה ללילה

מוצרים שכותרתם ‘לילה’ סופגים יותר ממוצרים אחרים, ולכן הם נוטים פחות לדלוף כל עוד הם מתאימים היטב. דאגו לקנות מוצר איכותי שכותרתו “לילה”. אם אתם משתמשים בו במהלך היום, הקפידו על דיסקרטיות. חלקם מהם מגושמים.

5. נסו מוצרי ספיגה לשימוש חוזר לצורך גיבוי

מוצרי ספיגה לשימוש חוזר מגנים מפני דליפה נוספת לכל מקרה, תוך שמירה על מצעי המיטה יבשים ובטוחים. הם באיכות גבוהה בהרבה מרוב המוצרים החד פעמיים, וניתן לכבס ולייבש אותם כמו פשתן רגיל. מוצר ספיגה לשימוש חוזר יכול להיות שכבה אחרונה להגנה על המצעים. זה מפריד בינכם לבין הסדינים.

 

אפשר לפתור את בעיית דליפת השתן ממוצרי ספיגה. פשוט השתמשו בחמשת הטיפים האלה וצרו קשר איתנו אם יש לכם שאלות נוספות. נשמח לשמוע מכם!

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.