7 טיפים לשימוש דיסקרטי במוצרי הספיגה שלכם

אנשים רבים, לאחר שהם מאובחנים כסובלים מבריחת שתן או דליפות משלפוחית ​​השתן, מתחילים להרגיש מודעים לעצמם מבחינת השימוש במוצרי ספיגה סביב אחרים. החשש מפני הסתרת המוצרים מתחת לבגדים עשוי אפילו למנוע מגברים ונשים לצאת מהבית או להוביל אותם להימנע מללבוש את מוצרי הספיגה שהם זקוקים להם כשיוצאים לדרך.

אמנם זה עלול להיות כרוך בקצת ניסוי וטעייה, אך ישנן כמה דרכים שבהן תוכלו להבטיח שאיש לא יידע שאתם לובשים מוצר סופג מתחת לבגדיכם.

1. בחרו את הגודל הנכון

טיפ זה חל גם על מוצרי ספיגה וגם על הבגדים שלכם. בעת ניהול בריחת שתן, המפתח הוא לוודא שמוצר הספיגה שלכם מתאים כראוי, במיוחד סביב פתחי הרגליים. פתחים רופפים מדי עלולים להוביל לגלישה ודליפה של שתן ואילו פתחים צמודים מדי עלולים לגרום לאי נוחות ולפריחה. חשוב גם לוודא שאתם משתמשים במוצר הנכון. הוא צריך להתאים בנוחות סביב המותניים שלכם ולא להיפתח בגב. בבגדים, נסו לעלות במידה במיוחד במכנסי הג’ינס שלכם. זה יאפשר לכם ללבוש בנוחות את מוצר הספיגה מבלי להרגיש מוגבלים מדי.

2. בחרו את סוג המוצר הנכון

יחד עם גודל נכון, אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לעשות כדי לסייע בניהול בריחת ​​השתן הוא לוודא כי אתם משתמשים במוצר ספיגה נכון המתאים לצרכים הספציפיים שלכם ולרמת בריחת השתן. ישנם מוצרים המשמשים לעתים קרובות לדליפה קלה יותר. תחתוני מגן הם אידיאליים לספיגת בינונית ואילו תחתונים (המכונים לפעמים חיתולים למבוגרים) מציעים הגנה מפני בריחת שתן כבדה ותכופה. ייתכן גם שתצטרכו מוצר אחר בהתאם לפעילות שאתם עושים.

3. נסו ללבוש בגדים משוחררים

חצאיות, שמלות, טוניקות, מכנסי טרנינג ובגדים רופפים אחרים הם אופציות נהדרות כשמנסים לשמור על דיסקרטיות בשימוש במוצרי ספיגה.

4. ג’ינס בגזרה גבוהה הוא החבר הכי טוב שלכם

עבור גברים ונשים כאחד, מכנסי ג’ינס באופן כללי הם אופציה נהדרת מכיוון שהם יעזרו לעמעם כל צליל שמוצרי הספיגה שלכם עשויים להשמיע. עבור נשים, מכנסי ג’ינס בגזרה גבוהה הם אופציה מסוגננת שיכולה להסתיר את החלק העליון של מוצר הספיגה. הם גם עוזרים לשמור על חגורת המותניים שלכם במקום טוב לאורך כל היום.

5. להכפיל

לבישת תחתונים רגילים או בוקסרים מותאמים מעל תחתוני המגן שלכם יכולה לעזור לשמור על המוצר במקום בזמן שאתם עסוקים בפעילויות היומיומיות שלכם. זה גם יעזור לעמעם את כל הרעש שמוצרי הספיגה עשויים להשמיע. גרביונים הם אפשרות נהדרת להוספת ביטחון בעת לבישת תחתוני מגן.

6. לבשו בגדים כהים

אחת השיטות שיעזרו לכם להרגיש בנוח כשאתם לובשים מוצרי ספיגה בציבור היא להיצמד לבגדים כהים, במיוחד בחלק התחתון. מכנסי ג’ינס כהים, חצאיות, שמלות ומכנסיים יכולים לעזור בהסתרת דליפה.

7. נסו מוצרי ספיגה קלים יותר במהלך היום

עבור אנשים רבים עם בריחת שתן, הדליפה הכבדה ביותר מגיעה בלילה. לעתים קרובות, במהלך היום ניתן לנהל דליפה עם נסיעות תכופות לשירותים. אם שיטה זו מתאימה לרמת בריחת השתן ואורח החיים שלכם, תוכלו לבחור במוצרים קלים יותר במהלך היום. זה יכול להפחית את הנראות של מוצר הספיגה ולגרום לכם להרגיש יותר בנוח.

אל תתנו לשימוש במוצרי ספיגה למנוע מכם לחיות חיים מלאים ומאושרים. יישמו את הטיפים לעיל כדי להשתלט על בריחת השתן שלכם היום.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.