כיצד לשלוט בריח בעת בריחת שתן

כיצד לשלוט בריח בעת בריחת שתן

אחד החששות הנפוצים הקשורים בבריחת שתן הוא איך לשלוט בריח. זה יכול להיות קשה לעשות זאת כשמתמודדים עם בעיות בשלפוחית השתן, במיוחד כאשר נמצאים כל הזמן בחברת אנשים. למרבה המזל יש שיטות שונות בהן ניתן להיעזר על מנת להפחית ריחות ולשמור על רעננות בכל עת:

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

  • הרבו בשתיית מים. לעתים קרובות, ריחות שתן לא נעימים נגרמים כשלא שותים מספיק מים. אנשים רבים עם בריחת שתן מאמינים כי דווקא המעטה בשתיית מים תסייע להם עם בעיות בשלפוחית ​​השתן. עם זאת, כאשר שותים פחות, השתן הופך מרוכז וכתוצאה מכך בעל ריח חריף יותר. בנוסף, התייבשות יכולה לגרות את שלפוחית ​​השתן, וליצר דחף לתת שתן בתדירות גבוהה יותר.

 

  • בדוק זיהומים בדרכי השתן – סיבה שכיחה להיווצרות ריחות לא נעימים. תתכן דלקת בדרכי השתן אם:

–        לשתן יש ריח חריג וחריף בצורה יוצאת דופן.

–        קיימת תחושת צריבה בעת מתן שתן.

–        קיימת תחושה של צורך תמידי להשתין.

–        בעת מתן שתן, יוצאות טיפות בודדות.

–        השתן עכור וכהה.

כיצד לשלוט בריח בעת בריחת שתן

  • אם אתם חושדים שאתם סובלים מדלקת בדרכי השתן, פנו לרופא בהקדם האפשרי. דלקת בדרכי השתן ניתנת לטיפול בעזרת אנטיביוטיקה.

 

  • לבשו תחתוני ספיגה מונעי ריחות. ישנם מגוון פתרונות ייעודיים בשוק לסובלים מבריחת שתן, שנועדו לספיגה ומזעור ריחות שתן חזקים.

 

  • החליפו תחתונים  סופגים באופן קבוע. גם אם אתם משתמשים בתחתונים מונעי ריחות, רצוי להחליף לעיתים קרובות, במיוחד לאחר דליפת שתן. החלפה תכופה עוזרת למנוע ריחות, דליפה ותפרחת חיתולים.

 

  • השתמשו בפח חיתולים מיוחד. לפעמים זה לא מספיק פשוט לעטוף את החיתול למבוגרים או התחתונים הסופגים בשקית ניילון רגילה. פח חיתולים ייעודי ימנע מריחות לא נעימים להתפשט בבית.

 

  • נסו תרופות. ישנם סוגי טבליות דיאודורנט אוראלי שיכולים לעזור להילחם בריחות השתן. הקפידו להתייעץ עם הרופא שלכם כדי לוודא שזוהי אפשרות בטוחה ומעשית עבורכם.

 

כל העצות המבואות כאן, כמובן אינן באות להחליף טיפול רפואי ע”י איש מקצוע או רופא – במידה ואתם סובלים מבריחת שתן, אנו ממליצים להיבדק ע”י הרופא שלכם ולקבל ייעוץ מקצועי.

 

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.