סוכרת ובריחת שתן

סוכרת מסוג 2 היא הצורה הנפוצה ביותר של סוכרת. זה משפיע על למעלה מ -90% מתוך 26 מיליון האמריקאים הסובלים מסוכרת. גורמי סיכון מסוימים לסוכרת מסוג 2 כוללים השמנת יתר, היסטוריה משפחתית של סוכרת מסוג 2, ניהול אורח חיים בישיבה ולחץ דם גבוה.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

סוכרת מסוג 2 פירושה שיש לך רמות גלוקוז גבוהות בדם. זהו מצב בריאותי כרוני והתסמינים כוללים הגברת רעב וצמא גם לאחר הארוחה, השתנה מוגברת, בחילות, הקאות, עייפות, ראייה מטושטשת, קהות בידיים או ברגליים, דלקות עור ודלקות בדרכי השתן. אם לא מטפלים בסוכרת מסוג 2, היא עלולה להיות מסכנת חיים עקב סיבוכים.

לסוכרת סוג 2 יש סיבוכים משמעותיים הכוללים רטינופתיה, שמשמעותה בעיות עיניים כמו גלאוקומה, ופגיעה בכליות שעלולה להוביל לאי ספיקת כליות. נזק עצבי ומחזור גרוע הם הסיבוך השלישי. זרימת דם גרועה פוגעת בכלי הדם ומגבירה את הסיכון להתקף לב או שבץ. נזק עצבי והתקשות העורקים מובילים להפחתת תחושה ולזרימה לקויה של כפות הרגליים, ולכן כל כך הרבה חולי סוכרת סובלים מבעיות בכף הרגל. נזק עצבי יכול גם להפוך לבעיות עיכול.

נזק עצבי מוביל גם לבריחת שתן – כן, יש קשר בין בריחת שתן לסוכרת מסוג 2. נזק עצבי לשלפוחית ​​השתן גורם לאובדן תחושה, כלומר אינך מכיר בצורך ללכת או בחוסר מודעות למילוי שלפוחית ​​השתן שלך. שלפוחית ​​השתן והמעי לא יתרוקנו היטב, מה שמסכן אותך לפתח דלקות בדרכי השתן (UTI), נזק לכליות או עצירות.

אם הסוכרת שלך אינה בשליטה, גופך מנסה לווסת באמצעות נפטר מגלוקוז נוסף בשתן. משמעות הדבר היא עלייה בכמות השתן המיוצר. עם הזמן, שרירי שלפוחית ​​השתן יכולים להיחלש עד לנקודה בה השלפוחית ​​אינה מתרוקנת לחלוטין בזמן הטלת שתן. זה יכול לגרום ל- UTI או לבריחת שתן. בריחת שתן בהצפה היא כאשר שתן משתחרר באופן לא רצוני ללא כל דחף.

סוכרת מסוג 2 קשורה להשמנה. השמנת יתר עלולה להחמיר את בריחת השתן על ידי הפעלת לחץ רב יותר על שרירי רצפת האגן. הדרך הטובה ביותר למנוע בריחת שתן בגלל סוכרת היא להביא לשליטה בסוכרת. זה אומר לאכול בריא יותר ולנסות לרדת במשקל. פירוש הדבר גם לנסות לחיות באורח חיים פעיל יותר ולהיות בריא יותר באופן כללי על ידי ביצוע דברים כמו הפסקת עישון.

ניתן להפחית את ההשפעות של סוכרת מסוג 2 באמצעות תזונה בריאה ופעילות גופנית. המטרה צריכה להיות תמיד להישאר בריאים ככל האפשר כדי להיפטר מהתסמינים ולהפחית את הסיכון לסיבוכים מסכני חיים.

ניתן להתמודד עם בריחת שתן על ידי מוצרי ספיגה כמו: חיתולים למבוגרים, פדים למבוגרים, סדיניות ומגני מזרן.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.