אובדן כוח שרירים וכתוצאה מכך בריחת שתן

ככל שאנו מתבגרים, אנו מאבדים אט אט חלק ממסת השריר וכוחנו. זהו היבט טבעי של הזדקנות ואינו קשור בהכרח למחלה או למצב (אם כי בהחלט יכול להיות). בריחת שתן אינה חלק נורמלי בהזדקנות והיא תמיד תוצאה של מחלה או מצב בסיסי. עם זאת, המצב עשוי להיות פשוט כמו היחלשות שרירי שלפוחית ​​השתן או רצפת האגן. החלשת שרירי שלפוחית ​​השתן או רצפת האגן בקרב מבוגרים נובעים לעיתים קרובות מחוסר בפעילות גופנית (Kegels) או משינויים גופניים כלליים המקשים על החזקת השתן. אם אתה חווה דליפת שתן בכל גיל, חשוב לשוחח עם הרופא שלך כדי לוודא שאין בעיה בריאותית גדולה יותר.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

יש לי דליפה קלה, מה עכשיו?

אז, שוחחת עם הרופא שלך על מצבך, ועכשיו הגיע הזמן למצוא פתרון לבריחת השתן שלך. מוצרי בריחת שתן חד פעמיים הם בדרך כלל הפיתרון הטוב ביותר. הם מספקים את ההגנה הדרושה לך ואינם זקוקים לניתוח, טיפול או קטטר. עם זאת, יש לך הרבה אפשרויות! איך בוחרים סוג מוצר או מותג או רמת ספיגה? הכל יכול להיות מבלבל, במיוחד כשאתה לומד לראשונה על זה. אנו מוכרים מוצרים לבריחת ספיגה מרבית עבור כאשר הביצועים הם החשובים ביותר. סדרת המוצרים המלאה שלנו נבחרה במיוחד בכדי לשרת את מכלול נושאי בריחת השתן, דליפה קלה, דליפה כבדה, בלימת מעיים, חיתולי שחייה, כריות בוסטר וכו ‘!

פתרונות לנשים

על פי מחקר שנערך בשנת 2010, כמעט מחצית מכל הנשים יחוו דליפת שתן בשלב כלשהו בחייהן. דליפת שתן נפוצה ביותר בקרב נשים בעקבות לידה, מכיוון שרירי רצפת האגן נחלשים וזקוקים לזמן כדי להיבנות מחדש. זה נוטה לגרום לדליפה קלה; נשים לעיתים קרובות מנסות להשתמש במוצרי היגיינה נשיים כדי לנהל את הדליפה. עם זאת, רפידות מקסי אינן מיועדות לספיגת שתן. לנשים עם דליפה קלה שדורשות הגנה נוספת, ניתן לראות כאן את המוצרים.

פתרונות לגברים

אמנם גברים נוטים פחות לפתח בריחת שתן מאשר נשים, אך עדיין מדובר בסיכון גבוה. בערך 1 מכל 6 גברים יחוו רמה מסוימת של בריחת שתן בחייהם. בריחת שתן אצל גברים נגרמת בדרך כלל על ידי בעיות בערמונית (ערמונית מוגדלת, סרטן הערמונית, טיפול בערמונית), סוכרת, השמנת יתר או שרירי שלפוחית ​​השתן מוחלשים. לגברים עם דליפה קלה עד בינונית הזקוקים להגנה נוספת, ניתן לראות כאן את המוצרים.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.