שיחה עם אחרים על בריחת שתן: טיפים חשובים

איך להתחיל את השיחה

בין אם אתה האדם שמתמודד עם בריחת שתן או מטפל במישהו, שיחה על נושא אינטימי זה יכולה להיות קשה. אתה עלול להיות נבוך או לדאוג כיצד אחרים יתפסו אותך אם אתה משתף במאבקים שאתה מתמודד. אם אתה מטפל בהורה מזדקן שנמצא בהכחשה בגלל בריחת שתן, זה יכול להיות קשה עוד יותר להעלות את הנושא. עם זאת, אם אתם מחפשים תמיכה או רוצים להתחיל בתהליך העזרה לאדם אהוב לנהל את בריחת השתן שלהם, אזי יש לנהל שיחה פורייה על כל ההיבטים של בריחת שתן מטיפול ועד אספקת בריחת שתן.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

כמה דברים שחשוב לזכור

ישנם דברים מסוימים שיכולים לעזור להקל על השיחה בין אם אתה מבקש עזרה ותמיכה ובין אם אתה זקוק לאדם אהוב להכיר בנושא של בריחת שתן. על ידי התחשבות בגורמים אלו תוכלו לוודא שהשיחה על בריחת שתן היא פרודוקטיבית ככל האפשר.

  • דע את תפקידך. חשוב להבין את תפקידך בשיחה. אם אתה מטפל המציע טיפול ישיר מול בן משפחה מודאג השיחה תהיה שונה לגמרי. אם אתה מבקש הבנה לבריחת השתן שלך לעומת בקשת עזרה, שוב תפקידך בשיחה יהיה שונה. על ידי הבנת התפקיד שלך בשיחה אתה יכול לכוון אותו ליעיל ככל האפשר.
  • להבין מי צריך לדבר. לפעמים מערכות יחסים אינן מאפשרות דיון מסוג זה. אם זה נכון במקרה שלך, שקול ללכת לרופא להנחות את הדיון. פעמים רבות אנשים המתמודדים עם בריחת שתן מוכנים יותר להקשיב לספק שירותי בריאות מהימן מאשר לבן משפחה או חבר אכפתי.
  • יש לך מטרה מוגדרת. אף אחד לא רוצה להיות נבוך בגלל בריחת השתן שלהם וחברים ובני משפחה אכפתיים לא רוצים להחמיר את המצב. פשוט דיון באתגר של בריחת שתן אינו מספיק. חשוב על מטרה מוגדרת. האם האדם צריך לפנות לטיפול רפואי? האם האדם זקוק למוצרי בריחת שתן שונים? על ידי מטרה בראש, אתה יכול לוודא שהשיחה מכוונת ופורה.
  • בחר את הזמן הנכון. אין להכחיש שזה יכול להיות נושא טעון רגשית לדיון. בחירת הזמן הנכון לדיון על בריחת שתן ואסטרטגיות ניהול נדרשות היא קריטית עד כמה השיחה תצליח בסופו של דבר. הימנע מתקופות של תוספת לחץ, עייפות או זמנים טעונים רגשית אחרים על מנת לנהל שיחה רגועה ופורה.
  • השתמש בטון הנכון. אף אחד לא רוצה שיינזפו בו או ירגישו רע עם בריחת שתן. טון מבין ועדין יכול לעבור דרך ארוכה להשגת הבנה עם מי שאתה מדבר איתו. לא משנה כמה קשה אתה מתקשה לנסות לשמור על טון רגיל, רגוע ועדין כאשר אתה דן בבריחת שתן עם מישהו שאכפת לך ממנו או דן בסוגיות שלך ובעזרה שאתה זקוק לה.
  • הזדהות עם האדם. אמפתיה מראה שאולי אתה לא מבין לגמרי, אכפת לך. תן לאדם האחר לדעת שזה יכול להיות נושא קשה להתמודדות אבל אתה תעזור ככל שתוכל. זה יכול לעבור דרך ארוכה לקראת קבלת קבלה.
Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.