ארבעת הדברים המובילים שצריך לחפש בעת רכישת חיתולים למבוגרים

מיליוני אמריקאים חווים בריחת שתן. אם אתה מכיר מישהו שמתחיל ירידה בשליטה על שלפוחית ​​השתן או המעי, תרצה לאתר חיתולים למבוגרים שיעבדו כמו שצריך. להלן ארבעת הדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון בעת ​​חיפוש חיתולים למבוגרים.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

  1. גודל

הגודל הוא בראש סדר העדיפויות של מוצרי בריחת שתן. אנשים רבים מאמינים כי חיתול גדול יותר יחזיק יותר אך זהו מיתוס. חיתול למבוגרים גדול מדי או קטן מדי לא ינהל נזילות בצורה יעילה. הם יעלו על גדותיהם או ידלפו. פעל על פי מדריך הגודל של היצרן כדי להבטיח שהם יתאימו. יש לזכור שמדיום במותג אחד עשוי להיות שווה לקטן במותג אחר. תרשימי המידות שונים. בנוסף, חפש מוצרים בריאטריים במידת הצורך.

  1. חומר

שני סוגי החומרים הם גב פלסטי ונושם. בדרך כלל עדיפים לנשימה מכיוון שהם מאפשרים זרימת אוויר. הם גם נוטים להיות רזים יותר ולכן הם פחות נראים לעין.

  1. ספיגה

חומרת בריחת השתן מכתיבה את כמות הספיגה הנדרשת. טווח היכולת יכול להיות מכמה אונקיות למספר כוסות נוזל. יתכן שיהיה צורך להשתמש ברמת ספיגה שונה במהלך הלילה מאשר ביום מכיוון שמקובל לאבד כמות גדולה של שתן בן לילה. ספיגת נוזלים חשובה מכיוון שהיא תמנע את לחות העור שעלול לגרום לגירוי או לפצע. המטרה היא להשיג עור יבש ובריא.

  1. חיסול ריח

אף אחד לא רוצה להריח כמו שתן כי זה די לא נעים. חפש חיתול בעל ביצועים גבוהים שיסלק ריח על ידי שליטה על החיידקים הגורמים לריח. זה יהיה נעים יותר לכולם. בנוסף, נטרול החיידקים יפחית את הסבירות לדלקות בדרכי השתן ולבעיות עור. תכונות אחרות של כמה מהמוצרים הן:

  • שכבה חיצונית נושמת
  • הסרה מהירה וקלה עם תפרי צד נקרעים
  • לחות וריח נעולים
  • גודל קל לקריאה וקל לקבוע איזה צד הוא גב הבגד.

יש לזכור כי האדם עם בריחת שתן אינו מתמודד רק עם הבעיות הפיזיות הנלוות, אלא גם אתגרים רגשיים. הם עלולים להרגיש נבוכים, חרדים, מדוכאים ומתוסכלים. ההתמודדות עם הבעיות הפיזיות על ידי אספקת מוצרי בריחת שתן מתאימים היא התחלה נהדרת. בנוסף, חפשו גם תמיכה רגשית כמו ליצור קשר עם אחרים שמתמודדים גם עם נושא בריחת השתן.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.