התגברות על סטיגמת בריחת שתן

על פי ההערכות, בריחת שתן משפיעה על 25 מיליון איש רק באמריקה. זה מצב שלא זוכה לתשומת לב רבה כפי שמגיע לו, בעיקר בגלל הסטיגמה סביבו. אבל, זה משהו שראוי לתשומת ליבנו. זה לא מסכן חיים, אבל זה מצב אמיתי שיש לו השפעה עצומה על איכות החיים, גם אם אתה מוטרד ממנו רק קלות.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

בריחת שתן יכולה להיות בעלת השפעה פיזית על האדם במובנים רבים. הצורך לאתר שירותים במהירות יכול להיות קשה עבור אנשים מסוימים, במיוחד אם כבר יש להם בעיות ניידות. פחד מדליפות יכול גם למנוע מאדם לבצע את התרגיל הנכון לו הוא זקוק. והפעולה הפיזית של הלבנת בגדים לאחר דליפות יכולה להיות מתנקזת.

בריחת שתן עלולה להשפיע על אדם גם רגשית – דליפות יכולות להיות כה גרועות עד שהן יכולות לגרום לאדם לחשוש לעזוב את ביתו, לוותר על הזמנות חברתיות ואף לגרום לו להחמיץ עבודה.

לבסוף, הנטל הכספי של בריחת שתן יכול להיות מכריע עבור רבים. עלות מוצרים סופגים, פרוצדורות, פיזיותרפיה או אפשרויות טיפול אחרות מסתכמות, וכתוצאה מכך עלות כספית שלעתים קרובות קשה לשמור עליה.

מי מושפע מבריחת שתן?

חושבים שרק קשישים סובלים מדליפות שלפוחית ​​השתן? אמנם בריחת שתן שכיחה ככל שאנו מתבגרים, אך מבוגרים אינם היחידים שנפגעו. גברים, אמהות טריות ואנשים עם מצבים נוירולוגיים הם רק כמה מהסוגים השונים של חולי בריחת שתן המתמודדים עם נזילות על בסיס יומי.

יותר נשים מגברים סובלות בדרך כלל מבריחת שתן, אך גברים אינם חסינים. מצבים כמו ערמונית מוגדלת עלולים לגרום לדליפות שלפוחית ​​השתן אצל גברים רבים.

אז עם שכיחות כה עצומה, והשלכות כה קשות על איכות החיים, מדוע לא יותר אנשים מדברים עם הרופא שלהם? הזמן שמתחילת הסימפטומים ועד תחילת הטיפול אורך בממוצע 7 שנים, ורק 1 מכל 3 חולים אי פעם יפנו לטיפול. כמו כן, אנשים רבים אשר פונים לטיפול עשויים שלא לקבל את הטיפול הדרוש להם – רופאים רבים עשויים שלא לטפל כראוי בחששותיו של המטופל מפני דליפת שלפוחית ​​השתן, או להפנות אותם למומחה המתאים לקבלת עזרה. בכל מקרה שכזה ניתן ורצוי להשתמש במוצרי ספיגה כגון חיתולים למבוגרים או פדים סופגים.

למרבה הצער, עבור רבים, הבושה והמבוכה הם שמונעים מהם לקבל את העזרה שהם צריכים. סקר שנערך לאחרונה הראה כי כמעט 90% מהנשאלים דיווחו כי הם מרגישים מדוכאים, מבודדים או חסרי תקווה בגלל בריחת שתן. ועדיין, עד 27% מהם אמרו כי לא דיברו עם רופא על בריחת השתן שלהם, למרות שהם חשים תסכול מהתסמינים שלהם. יתרה מכך, מטופלים דיווחו כי בריחת שתן השפיעה על חובותיהם החברתיות, על האינטימיות ועל מערכות היחסים שלהם.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.