שלושה סוגי מוצרים שעוזרים לבריחת שתן אצל מבוגרים

בריחת שתן אצל מבוגרים היא מצב שבו אדם מתקשה לנהל את הדחף שלו להשתין. יש אנשים שיש להם בריחת שתן כתוצאה מהזדקנות, ואילו אצל אחרים זה קורה כתופעת לוואי של סוכרת או בעיות רפואיות אחרות.

נשים צעירות חשות זאת לעיתים קרובות במהלך ההריון והלידה מכיוון שהלחץ הנוסף על שלפוחית ​​השתן יכול לגרום לדליפה. הן עשויות לחוות היחלשות של שרירי רצפת האגן כתוצאה מהריון וזה יכול גם לגרום להן לבריחת שתן.

מבוגרים הסובלים מבריחת שתן לעיתים קרובות אינם מסוגלים לשלוט על הדחף התכוף להשתין, שיכול להתעורר בכל עת ולגרום להם להיות נבוכים להפליא.

אמנם בריחת שתן יכולה להיות מביכה למדי, אך ישנם דברים שתוכלו לעשות בנידון. ראשית, קבעו פגישה עם הרופא שלכם כדי לדון בבעיות שיש לכם. הוא עשוי להציע דברים כמו שימוש בתרגילי קיגל כדי לעזור בשיפור כוח השרירים ושיפור מצבכם. אם נראה שזה לא עובד, יתכן שתזדקקו לניתוח שיעזור לכם לשפר את מצבכם. 

שנית, חקרו את כל מוצרי בריחת השתן השונים הקיימים בשוק ושיכולים לעזור לכם. ישנם מספר מוצרים לבחירה, שרבים מהם יוכלו בקלות ללכוד את השתן שנזל דרך השלפוחית ​​לאורך כל היום. זה מאפשר לכם ליהנות שוב מחיי החברה שלכם מבלי שאחרים ידעו שיש לכם בעיה של בריחת שתן.

רבים ממוצרי בריחת שתן מועילים לשמירה על יובש ובכך למניעת מבוכות מיותרות. הם יכולים להסתיר את ריח השתן, מה שעוזר לכם גם להסתיר את מצבכם בקלות מאחרים. עם כל המוצרים שם בחוץ זה יכול להיות מאתגר למצוא אחד כזה שתוכלו להשתמש בו.

הנה 3 מוצרים שיכולים לעזור לכם לנהל נכון את בריחת השתן:

  1. תחתונים חד פעמיים – אלה מצוינים בניהול בריחת שתן. תחתונים אלה ניתן ללבישה כתחליף לתחתונים שלכם והם יאספו כל שתן שנזל מהשלפוחית. לאחר מכן ניתן לזרוק אותם לאשפה, כך שלא תצטרכו לדאוג לשטוף אותם. לחלק מהתחתונים יש ריפוד מבושם. הם מיועדים לגברים ונשים כאחד.
  2. רפידות הגנה – עבור אנשים הסובלים מבעיות בריחת שתן, שימוש ברפידות לתחתונים הוא דרך נהדרת לנהל את הבעיה. אתם פשוט מוסיפים את הרפידה לתחתונים הרגילים שלכם ומחליפים אותה לפי הצורך. רפידות תחתונים יעילות למניעת ריח ועידוד יובש, ותוכלו לבחור בין מספר סוגים שונים של ספיגה.
  3. תחתוני בריחת שתן רחיצים – אם המוצרים החד פעמיים יקרים מדי עבורכם, נסו להשתמש בחלק מהמוצרים הרחיצים. זוהי דרך נהדרת לנהל את מצבכם מבלי שתצטרכו להוציא הרבה כסף. התחתונים הניתנים לכביסה זולים יותר ונבדלים מאוד משאר המוצרים מכיוון שהם נועדו להיראות בדיוק כמו התחתונים שאתם כבר רגילים להשתמש בהם. זה גם נחמד מכיוון שהכותנה נושמת למדי, מה שמקל מאוד על העור שלכם.
Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.