טיפים לטיול עם בריחת שתן

בעת טיול ברכב או במטוס, אתה בדרך כלל לובש את אותו מוצר ספיגה לתקופה ארוכה יותר מאשר בשגרה הרגילה והביתית שלך. טיפ לטיולים ארוכים יותר הוא לעלות בספיגה או למצוא מוצר עם יותר ספיגה כמו חיתולים למבוגרים. מקובל כי לאנשים עם בריחת שתן יש מוצר ללבוש בשעות היום ומוצר אחר לשימוש בן לילה, לכן זה נורמלי שיש מוצר ללבוש רגיל ומוצר לנסיעה. למעשה, המוצר הטיפוסי שלך בן לילה עשוי להיות מוצר הנסיעות שלך. בלי קשר, מועיל למצוא מוצר המספק הגנה רבה יותר מהמוצר הרגיל והיומיומי שלך. אתה יכול אפילו לשקול להוסיף כרית בוסטר למוצר הרגיל שלך לעוד כמה שעות הגנה. בנוסף, בעזרת כרית בוסטר תוכלו להחליף את כרית ההאצה במהירות מבלי להחליף את בגד המארח (חיתול או קצר), טיפ נהדר להחלפות מהירות בדרכים. שימוש במוצר בעל ספיגה נוספת מבטיח שאם אכן תאונה או שאינך מצליח לאתר חדר אמבטיה, תהיה מוגן.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

בזמן נסיעה, תמיד מומלץ לאתר חדרי אמבטיה ולתכנן זמן מוגדר בין נסיעות לשירותים. זה עשוי להיות תלוי במצבך ובצריכת הנוזלים שלך, אך בדרך כלל מומלץ לתכנן ללכת לשירותים כל 2-3 שעות. תזמון החללים שלך יסייע בהפחתת הסבירות ללכלוך של מוצר בריחת השתן תוך שהוא מאפשר לך להמשיך לשתות כמות מספקת של מים. בהערה זו, עקוב אחר צריכת הנוזלים שלך והקפד להמשיך לשתות מים. בטיול ארוך ברכב, זה אולי נשמע קשה לעצור כל שעתיים ללכת לשירותים, אבל אתה מעדיף לעצור כל כמה שעות במשך 10 דקות מאשר לעשות תאונה ולהשקיע יותר זמן בניסיון לנקות את הכל!

אספקה ​​מתייחסת למוצרי ספיגה כמו תחתוני ספיגה למבוגרים, בגדים נוספים וכל ציוד אחר בו אתה משתמש (מגבונים, כפפות, קרמים וכו ‘). הקפידו להביא די והותר אספקה ​​כדי שתרגישו בטוחים בכל המצבים האפשריים. תביא שקית נוספת של חומרים נוספים רק אם אתה חייב, זה יגרום לך להרגיש מוגן יותר רק בידיעה שיש לך את זה.

בנוסף, שקול לשלוח מוצרי ספיגה נוספים או ציוד אחר ליעד שלך מבעוד מועד. אם אינך נעדר מספר שבועות או חודשים, ייתכן שיהיה קל יותר לשלוח לעצמך חומרים מתכלים או לבצע הזמנה באינטרנט ולהעביר את המוצר למקום הנסיעות שלך. זה יעזור לקצץ בתיקים שאתה צריך לשאת ולהעביר.

לעתים קרובות במהלך טיולים ומסעות אנשים ממהרים ומאחרים. לכן, כדאי להקדיש לעצמכם זמן רב להגיע מוקדם לשדה התעופה או למלון או לכל מקום אליו נסיעתם תוביל אתכם. זה ייתן לך זמן לאתר חדרי אמבטיה, להשתמש בשירותים, למצוא את השער או היעד שלך, וזמן נוסף לכל דבר אחר שמגיע. כמה זמן נוסף שאתה צריך תלוי בך ובשגרה שלך, אך מומלץ לטעות בצד של יותר מדי זמן נוסף.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.