בריחת שתן בדרכים

למרבה הצער, אנשים רבים עוברים שלב בבריחת השתן שלהם שבו הם מרגישים “כלואים בבית”. הם חוששים מ”תאונה” וזה טבעי לחלוטין. הנה דרך להתגבר על זה ולחזור ליהנות מלהיות בדרכים: ארזו לעצמכם תיק עם מוצרי ספיגה וכל מה שאתם צריכים. התיק אמור להכיל מספיק ציוד למקרה “הגרוע ביותר”. ככל שתתנסו יותר בבריחת השתן שלכם, תוכלו להוסיף או להפחית מוצרים. תמיד עדיף להיות מוכנים מאשר להחמיץ משהו.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

ייתכן שתרצו לכלול בתיק שלכם גם בגדים להחלפה, משהו בסיסי שישתלב כמעט עם כל דבר. בדרך זו, אם יש תאונה, אתם יכולים לחזור הביתה בלי שאף אחד ישים לב לכך. בקיץ בטח תרצו משהו קל משקל ונוח לנשיאה. יש אנשים שמשתמשים במכנסי ספורט מכיוון שהם קלים ונוחים ואינם מראים קמטים. הצבעים האחידים הם הטובים ביותר, אל תשתמשו בהדפסים או בדוגמאות. זכרו שאתם רוצים להיראות כאילו עזבתם את הבית עם בגדים אלה.

יהיה עליכם להוסיף גם ציוד בסיסי. תרצו לפחות אחד, אם לא שניים, ממוצרי הספיגה שלכם. כמו כן, כללו כל אחד ממוצרי הניקוי בהם אתם משתמשים לצורך שמירה על היגיינה. הקפידו להשתמש במוצרים בגודל המתאים לנסיעות. אתם כנראה לא צריכים מיכל גדול של מגבונים; מגבונים באריזת נסיעה קטנה תספיק. אולי תרצו לכלול גם שפורפרת קטנה של משחה להגנה על העור. אם אתם משתמשים בכפפות, הכניסו כמה לשקית ניילון, אל תנסו לשאת איתכם את כל החבילה. ייתכן שתרצו לכלול בקבוק קטן של תרסיס לנטרול ריחות לא נעימים.

שבו והכינו רשימת פריטים שלדעתכם יועילו לכם בדרכים – ממגבונים ועד שקיות ניילון. הנה רשימה חלקית:

  • בגדים נקיים
  • כפפות
  • מגבונים
  • מוצרי ספיגה
  • משחת עור
  • ספריי מנטרל ריחות
  • שקיות פלסטיק

אספו את כל הפריטים יחד כדי לראות איזה גודל של תיק נסיעות תצטרכו. ארזו הכל ובדקו אם אתם יכולים לצמצם את כל הדברים הכבדים יותר. המטרה שלכם היא שיהיה לכם תיק קטן וקל משקל עם המצרכים החיוניים לכמה שעות בלבד. אם אתם בדרך כלל לא צריכים משהו למשך פרק זמן קצר זה, אתם כנראה יכולים לוותר עליו. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם נסחבים עם מזוודה.

עכשיו ארזו את התיק הזה והתכוננו לצאת וליהנות שוב מהחיים. יש לכם את כל מה שאתם צריכים לכל מקרה. תעשו חיים.

 

לשאלות נוספות על שימוש במוצרי ספיגה חד פעמיים, או כל דבר אחר, אל תהססו לשאול אותנו.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.