מהם חיתולי שחייה למבוגרים?

חיתולי שחייה למבוגרים או חיתולי שחייה לבני נוער הם חיתולים שמאפשרים להיכנס למים מבלי שהם יתמלאו במים כמו חיתול רגיל. עם זאת, חיתולי השחייה מיועדים לבריחת צואה. אמנם הם עשויים להחזיק כמות קטנה של שתן, אך הם מיועדים עבור מי שזקוק לכך. ישנם גם חיתולי שחייה חד פעמיים וגם לשימוש חוזר.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

נתחיל עם המוצרים החד פעמיים.

חיתולי שחייה חד פעמיים הם בדיוק כמו שהם נשמעים. אתם זורקים אותם לאחר שימוש חד פעמי, גם אם הם לא התלכלכו. הם יקרים יותר אם הולכים לבריכה יותר מפעם או פעמיים.

הם נועדו להכיל כמות קטנה של שתן ולהכיל בריחת צואה, תוך שהם לא מתנפחים במים, והם זמינים במגוון גדלים.

חיתולי שחייה חד פעמיים רבים ניתנים להסרה בקלות. יש אנשים שמשתמשים במוצרים אלו עבור בריחת צואה, גם כאשר הם לא נמצאים בבריכה.

ויש את חיתולי השחייה הרב פעמיים למבוגרים ולנוער.

חיתולי השחייה המסורתיים לשימוש חוזר למבוגרים או לנוער מספקים תמורה טובה יותר לכסף לטווח הארוך. מוצרים אלה זמינים בדרך כלל בכמה צבעים ומעוצבים כך שיתאימו באופן דיסקרטי לבגדי הים הרגילים. אם אתם רואים תחתון בסגנון בוקסר זה אומר שניתן ללבוש אותו בפני עצמו.

כמו במוצרי ספיגה רגילים לבריחת שתן, יהיה עליכם לקחת את המדידות שלכם בזהירות. תצטרכו שהמותניים יהיו על הטבור, הירכיים בנקודה הרחבה ביותר וההגבהה הדרושה מלפנים לאחור. יתכן שתזדקקו למדוד את פתיחת הרגליים עבור חיתולי שחייה מסוימים.

לסיכום,

כפי שאתם יכולים לראות, יש כמה אפשרויות להיכנס לבריכה, עם מוצרי ספיגה חד פעמיים וגם כאלה לשימוש חוזר. ניתן להשיג גם מוצרים לבני נוער המכונים ‘חיתולי שחייה לנוער’. הגרסאות הרב פעמיות קיימות זמן רב. זכרו, חיתולים אלה מיועדים לבריחת צואה, ועם התאמה נכונה, יכולים להוות פיתרון טוב לבריכה גם עבור בריחת שתן.

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.