מדוע מוצרי ספיגה מבד למבוגרים טובים יותר?

חיתולים למבוגרים הם הרבה יותר זולים לטווח הארוך מאשר חיתולים חד פעמיים. מוצרי ספיגה לשימוש חוזר ניתנים לכיבוס ולשימוש שוב ושוב.

בואו נעשה השוואת עלויות. המוצר הממוצע לשימוש חוזר עולה 40 דולר. כנראה שתזדקקו לשישה כאלה. זה בערך השקעה של 240 דולר. העלות הממוצעת של מוצרים חד פעמיים היא 75 דולר עבור 72 חיתולים. בשימוש של שני חיתולים חד פעמיים ביום, העלות תהיה זהה בין ההשקעה הרב פעמית אחרי ארבעה חודשי של שימוש במוצרים. עם זאת, אם קניתם חיתולים רב פעמיים, יש לכם חודשים על גבי חודשים של שימוש בחינם לאחר ארבעת החודשים הראשונים. אם קניתם חיתולים חד פעמיים, לאחר ארבעת החודשים הללו ההשקעה שלכם נעלמה. אתם צריכים להוציא עוד כסף.

צריכים עזרה וקצרים בזמן? הנה השוואה מהירה:

ספיגה באיכות מעולה

חיתולים למבוגרים

5/5

תמורה מושלמת למחיר

תחתונים סופגים

5/5

איכות במחיר שפוי

סדיניות ומגני מזרן

5/5

 

חיתולים רב פעמיים טובים לסביבה. אולי אתם חושבים שאתם לא יכולים לעשות כאן שינוי אבל אתם כן. מספר החיתולים שנזרקים לפח מצטבר מהר מאוד. כל משתמש בחיתולים חד פעמיים מוסיף לעולם הרבה מאוד אשפה שאינה מתכלה בכל שנה. כשני מיליארד טונות של שתן, צואה, פלסטיק ונייר ממלאים את המזבלות מדי שנה. האם אתם רוצים להיות אחד מאותם האנשים האלה? נדרשים גם עשרות אלפי קילוגרמים של פלסטיק ומאות אלפי קילוגרמים של עצים בשנה לייצור חיתולים חד פעמיים למבוגרים. חלק מהחומרים החד פעמיים החדשים מתכלים ביולוגית, אבל רק אם הם נחשפים לאוויר ולשמש, מה שלא תמיד קורה ועדיין זה תהליך שלוקח מאות שנים.

חיתולים לשימוש חוזר הם גם קצת יותר קלים לשימוש בדיסקרטיות מכיוון שלא צריך לזרוק אותם לפח השכונתי כל הזמן.

חיתולים רב פעמיים עדיפים לרוב אם ישנם פריחות בעור, גירויים, אלרגיות ותגובות אחרות. המוצרים רכים ונוחים ויכולים להיות טובים יותר גם לעור דק.

אתם בטח תוהים מה לעשות עם חיתולים רב פעמיים, נכון? אנשים משתמשים בשקיות עם נעילת רוכסן כדי להכניס אליהן מוצרים רב פעמיים מלוכלכים. אתם יכולים לשאת אותם בתיק מיוחד עבור זה יחד עם מוצרים אחרים, קרמים, מגבונים וכו’. דבר נוסף שאנשים עושים הוא להשתמש במוצרי ספיגה חד פעמיים רק כשהם בדרכים ובחיתולים רב פעמיים כשהם בבית.

חיתולי בד למבוגרים הם זולים בהרבה לטווח הארוך, טובים יותר לאיכות הסביבה, ולעיתים עדינים יותר על העור. אנו עוזרים להרבה אנשים לעשות את המעבר מחיתולים חד פעמיים לרב פעמיים. רבים מהמוצרים שלנו נמכרים ביחידות בודדות כדי שתוכלו לנסות מוצר ספיגה מבד לפני שאתם מחליטים אם זה מתאים לכם. זה מוצר שמהווה אלטרנטיבה מצוינת לשימוש חד פעמי יקר. אל תהססו לשאול אותנו כל שאלה, נשמח לשמוע מכם!

Call Now Button
×

עגלת קניות

Cart
  • אין מוצרים בעגלה.